moda męska na jesień

Moda na jesień 2018

Moda męska podlega takim samym prawom, jak i ta damska. Każdy sezon oferuje nowe kroje i kolory, które aktualnie są w trendach, stąd też i mężczyźni mają, w czym wybierać. Ci najmodniejsi, skrupulatnie wpasowują się w bieżące trendy, wymieniając, co sezon swoją garderobę. Inni nie podążają ślepo za modą, a stawiają tylko na konkretny typ ubrania, czy kolor. Jednak bez względu na to, każdy chce być modny i czuć się stylowo.

Jeszcze kilka lat temu, więcej uwagi poświęcano strojom damskim. I to właśnie damski asortyment był tym najczęściej wymienianym w ciągu roku. Na szczęście trendy się wyrównały i teraz przemysł odzieży w równym stopniu dba o kobiety i mężczyzn. W końcu społeczeństwo dąży do równouprawnienia.

Trendy na jesień

Modny mężczyzna jesienną porą to ten, który wpasuje się w aktualne kolekcje największych projektantów mody i to zarówno pod względem najmodniejszych kolorów, jak i krojów ubrań. Moda męska jest równie ważna, jak ta damska, stąd mężczyźni mają w czym wybierać. W jesieni modne są, bowiem dobre jakościowo swetry (wełniane), długie płaszcze, czy kraciaste spodnie. Modny mężczyzna to ten, który nie boi się jesiennych kolorów. W tym sezonie dominują oczywiście nieśmiertelne szarości, brązy i klasyczna czerń. Coś dla siebie znajdą też zwolennicy granatu. Jesienne kolekcje pełne są najmodniejszych w tym sezonie szkockich kratek (tartan), które pojawiły się w takich domach mody jak Alexander McQueen, Michael Kors. Niezwykle w trendach są też tartanowe dresy- to ostatnio hit wybiegów, jednak na takie rozwiązanie zdecydują się tylko ci najbardziej odważni panowie.

Modne kurtki męskie

Trendy na jesień 2018 obejmują szeroki wybór różnego rodzaju kurtek męskich. Najbardziej modne są te w militarnym stylu, które mają szansę na dłużej zagościć w męskich szafach. Wielu topowych projektantów stawia na użyteczność ubrań, dzięki czemu będą one służyć użytkownikom przez dłuższy czas, wpasowując się również w nadchodzące trendy zimowe. Jeżeli chodzi o odzież na co dzień, to niesłabnącym trendem jest kurtka jeansowa. Modne kurtki to też te, wpasowujące się w tzw. trend utylitarności, co szczególnie będzie widoczne w tym, że np. kurtki do pracy zyskają nowy, transformacyjny charakter poprzez dodanie wielu funkcjonalnych kieszeni. Trendy na jesień obejmują też ubrania produkowane ze specjalnych, technicznych materiałów, w stonowanych kolorach. Szeroki wybór ubrań wpisujących się w bieżące trendy sprawia, że nawet najbardziej wybredny fan mody znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz